про роботу в компанії "SoftInform"

Руслан Родич
інженер-програміст

Напевно, кожен розуміє, наскільки важливо правильно обрати майбутню професійну діяльність. Хтось можливо скаже, що цей вибір є однозначним, неповоротним, вузловим моментом. Але не завжди це є саме так. Сучасні реалії доволі часто показують нам зовсім інший приклад – чимало кваліфікованих, освічених спеціалістів змінюють свій фах, змінюють вид професійної діяльності та доволі успішно реалізують себе в зовсім іншій галузі.

Типові речі, про які нам говорили в школі та в університеті про те, що головною запорукою власного розвитку є самоосвіта, саморозвиток і самовдосконалення, виявилися на практиці як ніколи правильними та доцільними.

Зацікавлення комп’ютерною інженерією, постійна необхідність освоєння нових інформаційних технологій сприяли швидкому освоєнню нових здобутків у галузі ІТ. Поступово зацікавлення переросло в свідомий інтерес та трансформувалось у цілеспрямоване вивчення цілого ряду мов програмування. З широкого спектру доступних напрямків програмування вивчав і веб-програмування, і прикладне програмування. Пізніше зорієнтувався на вивченні програмних продуктів, заточених під потреби бізнесу.

Почніть свою історію успіху
зв'язатись з HR
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.