Записи

Огляд програми Бухглатерія для України

У даній статті ми зробимо короткий огляд програми Бухглатерія для України“.

В наш час важно уявити ведення бухгалтерського обліку, в якому необхідні господарські документи, бланки звітності і первинні форми заповнюються руками. Перед кожним керівником рано чи пізно виникає питання про впровадження програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського обліку на його підприємстві.

І ось чому. На даний час бухгалтерських програм в чистому вигляді швидше за все не залишилося. Зазвичай бухгалтерський комплекс складається з наступних компонентів: план рахунків, журнал операцій, журналів ордерів, головної книги, звіти по рахунках, балансу, форм звітності, каси, банку. Сучасна бухгалтерська програма, як правило, доповнюється модулями: облік основних засобів, розрахунок заробітної плати і т.д .. При додаванні первинного документа в таку програму бухгалтерські проводки генерується автоматично.

Головне мета – документування діяльності

Основа всіх сучасних бухгалтерських програм – створення документообігу підприємства. Взаємодія з бухгалтерською програмою відбувається так. Бухгалтер вводить первинні документи. Результатом цього є господарські операції, що являти собою безліч проводок. Отже, головною метою автоматизації бухгалтерських завдань є автоматичне формування господарських операцій і зручний аналіз цієї інформації керівництвом і здача в державні органи.

“Бухгалтерія для України” – це найпопулярніша програма для ведення бухгалтерського обліку в Україні. Популярність цієї програми забезпечила потужна реклама, розгалужена дилерська мережа, низька ціна, а також грамотна технічна підтримка. Основні можливості укладаються в схему «проводки – головна книга – баланс». Базовий комплект конфігурації містить певний набір заповнених форм первинних документів. При необхідності їх можна переналаштувати, змінити зовнішній вигляд і алгоритм заповнення. В цілому рішення можна віднести до інструментальних систем для кваліфікованих бухгалтерів невеликого підприємства, оскільки вона вимагає певної настройки для подальшого використання. Хоча базові компоненти закриті для користувача (з метою забезпечення цілісності даних), функціональні зміни, розроблені на основі вбудованій макро розмітці, можливі для конфігурації. Це надає швидко і ефективно модифікувати конфігурацію і адаптувати під свої бізнес-процеси. Для цього потрібна робота кваліфікованих програмістів, які володіють вбудованою мовою середовища “1С:Підприємство 8“.

Висновок

Будь-яка програма, з якою працюють бухгалтера, потребує періодичного оновлення і технічної підтримки. Пов’язано це з постійними змінами в законодавстві. Весь документообіг повинен відповідати останнім змінам в законах. Використання сучасних програм відділами бухгалтерії дозволяють компаніям в реальному часі обробляти величезні масиви інформації. Це дозволить своєчасно здати звіти до податкових органів і уникнути штрафних санкцій з боку держави. Маючи можливість оперативно формувати звіти в реальному часі, керівники зможуть приймати більш зважені рішення

Записаться на семінар
Читайте Также
ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.