Записи

Як відкрити таксі: таксувати на особистій машині, диспетчерська служба або власний таксопарк

В Україні бізнес в сфері перевезення пасажирів має свої особливості. А бізнес таксі і взагалі має свої особливості. Про них ми і поговоримо в даній статті

Організація диспетчерської служби таксі, здійснення перевезень пасажирів, а також контроль за здійсненням цього процесу – справа досить складна, але при грамотній організації своїх справ і завдань може бути доволі прибутковим бізнесом. По суті це досить специфічний бізнес з безліччю своїх нюансів, і втрата навіть найменшого аспекту може назавжди зруйнувати репутацію компанії. Величезну роль у веденні справ грають:

• Наявність парку автотранспорту і повний набір всього необхідного спеціального обладнання;

• Рівень навиків водіння у працівників компанії, а також кваліфікація інших співробітників;

• Специфіка послуг, які ви плануєте надавати.

Ще на стадії планування бізнес-моделі необхідно обмірковувати і сформулювати всі основні аспекти. Оскільки в процесі роботи буде виникати дуже багато завдань, то швидкість їх вирішення буде залежити від того наскільки грамотно продуманий бізнес. Наприклад, це можуть бути питання щодо залучення хороших працівників, визначення вартості перших фінансових вкладень, число необхідного обладнання та автомобілів.

программа для диспетчерской службы такси

Існує кілька шляхів розвитку подібного бізнесу – все залежить від того, чим саме ви хочете займатися. Організувати свій таксі-бізнес можна різними методами:

• По-перше, існує варіант самостійно стати таксистом. В такому випадку ви будете вважатися індивідуальним підприємцем і зможете отримувати дохід особисто завдяки своєму персональному автомобілю, зрозуміло, спершу отримавши всі необхідні дозволи. Такий шлях підходить для тих, хто хоче працювати самостійно, не користуючись послугами посередників або не займаючись пошуком водіїв для своєї служби;

• По-друге, можна заробляти в цій сфері бізнесу, користуючись диспетчерською службою як посередником. Саме диспетчери будуть перенаправляти вам замовлення, а ви натомість будете оплачувати їхні послуги в формі абонентської плати. Такий варіант підходить тим людям, хто не хоче витрачати час і гроші на рекламу і пошук клієнтів, а бажає відразу зайнятися перевезенням клієнтів, скоротивши кількість часу між початком роботи і першим заробітком;

• По-третє, є можливість створити власну службу з особистим автопарком, персональною диспетчерською службою і найманими працівниками. Цей шлях є найбільш складним, але ідеальним для тих, хто хоче зайняти пост керівника, а не займатися перевезенням пасажирів. Цей варіант буде і найбільш прибутковим, але разом з тим і найбільш витратним, оскільки багато грошей піде на оренду приміщень, автомобілів або іншого обладнання, а також на зарплату працівників;

• І, нарешті, четвертий варіант, створити самостійно диспетчерську службу таксі. В такому випадку в ваші обов’язки буде входити створення та обладнання спеціальних приміщень, набір персоналу і контроль за замовленнями.

Провівши детальний аналіз кожного з варіантів, можна вибрати для себе найбільш оптимальний. Однак, потрібно взяти до уваги, що швидше за все перший спосіб стане найважчим, оскільки доведеться самостійно шукати і залучати клієнтів, а також витрачати час і гроші на рекламу. Попри те, що найважчим здається варіант зі створенням цілої компанії, проте, створювати невеликий особистий бізнес поодинці не менш складно. Однак, в невеликих містах такий шлях для багатьох стає найбільш вигідним, оскільки вам не доведеться витрачатися на зайві витрати, за винятком, звичайно, податків.

Другий варіант виглядає найбільш оптимальним для початку власного бізнесу, оскільки в цьому випадку ви працюєте тільки на себе, але користуєтеся послугами посередників, що значно полегшує ситуацію з наявністю клієнтів. Звичайно, за ці послуги доводиться платити, але якщо порівнювати з витратами на рекламу при варіанті індивідуального розвитку свого бізнесу, то послуги диспетчера-посередника обійдуться у багато разів вигідніше.

Третій варіант – він є найбільш прибутковий, але і найбільш витратний на етапі розвитку. Тобто ви створюєте з нуля свою транспортну мережу, а значить, вам необхідно придбати або орендувати кілька машин, знайти місце для стоянки транспортних засобів, а також створити і облаштувати диспетчерський пункт, де працівники будуть приймати замовлення від клієнтів, а також придбати програмне забеспечення для деспетчерської служби таксі. Але при правильній рекламі витрати зможуть окупитися і приносити стабільний дохід.

Для диспетчерської служби не будуть потрібні великі витрати на автотранспорт, тому що в такому випадку серед ваших обов’язків буде тільки приймати замовлення і передача їх автовласникам, з якими ви підпишете договір про співпрацю. Весь ваш бізнес зведеться до оренди спеціально обладнання під диспетчерський пункт приміщення і створення правильної реклами.

Таксі-бізнес – дуже непогана і інноваційна ідея, а боротьба з високою конкуренцією може виявитися досить складним завданням. Доведеться створювати щось унікальне, незвичайне і вигідне як для вас, так і для клієнтів. Але пробитися в цьому бізнесі цілком можливо, адже послуги таксі завжди будуть актуальними для людей як в маленькому населеному пункті, так і в великому мегаполісі.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДІЗНАТИСЯ ПРО ПРОГРАМУ ДЛЯ ТАКСІ І АРЕНДИ АВТОМОБІЛІВ

 

Записаться на семінар
Читайте Также
ВСІ ПУБЛІКАЦІЇ
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.