Можливості рішення з галузевою специфікою СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом
СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом є доповненням рішення BAS ERP. Особливу увагу при розробці конфігурації було приділено реалізації функціональних можливостей, які затребувані підприємствами олійно-жирової галузі України зі збереженням функціонала типового рішення. Такий підхід дозволив істотно розширити можливості і область застосування нового ERP-рішення.
СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом призначена для автоматизації управлінського, бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організації. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.
Функціональність програми СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом
Управління закупівлею сільськогосподарської сировини
|
Управління логістикою
|
Кількісно-якісний облік і готової продукції
|
Керування виробництвом
|
Автоматизована система приймання та відвантаження
|
Додатковий сервіс
|
Відмінною особливістю є той факт, що процес узгодження задач може бути проведений як в режимі онлайн так і за допомогою подальшої синхронізації. Наприклад, в польоті літака …
Формування розпоряджень по базисам;
Розпорядження за цінами (ціна дня);
Паспорт угоди (індивідуальне розпорядження);
Звіт по виконанню договорів із закупівлі сировини;
Функціонально реалізований механізм узгодження всіх транспортних засобів допущених на територію підприємства, як по завезенню, так і відвантаження, в розрізі днів. Використовується як підставу для формування завдань на перевезення службі логістики. Може використовуватися як опція.
Розпорядження на переміщення;
Шкала тарифів на перевезення;
Звіт по перевізнику;
Кількісно-якісний облік складу сировини ведеться як в загальному, так і в розрізі давальців і власності. Всі операції по реєструються в книзі Форма № 12.
Направлення на склад (приймання);
Експрес-аналіз, аналіз якості;
Картка аналізу якості
Реєстр приймальних квитанцій
Акт підробітку сировини
Наказ на вивіз відходів
Відображення факту вивозу відходів
Акт розрахунок по сировині для давальця
Наказ на відвантаження продукції
Товарно-транспортна накладна
Передача матеріалів у виробництво
Випуск готової продукції
Матеріальний баланс (Форма 23)
Матеріальний баланс (Форма 23) Додаток 1
Матеріальний баланс (Форма 23) Додаток 2
Матеріальний баланс (Форма 23) Додаток 3
Автоматизована система приймання та відвантаження
У даному рішенні реалізована система контролю переміщення транспорту, як при прийманні сировини так і відвантаження готової продукції. У конфігурації використовуються етапи проходження транспорту з фіксацією їх в реальному часі за допомогою використання сканера штрих-коду або зчитувачів магнітних карт. Додатково може використовуватися функція фотофіксації з IP-камер відеоспостереження.
Продукт дозволяє виробляти проведення експрес-аналізу, аналізу-якості і контрольного аналізу проб анонімно (лаборант не знає кому належить відібрана проба), використовуючи тільки маркування штрих-коду.
При використанні магнітних карт конфігурація інтегрується з системою контролю управління доступом на базі програмного продукту Actima.
Також система дозволяє робити зважування транспорту без участі вагаря і при цьому проводиться контроль зміни тари автомобіля, аналізуючи його попередню історію.
Налаштування етапів з приймання сировини і відвантаження продукції може бути налаштована під конкретне підприємство. При цьому можна включати, за бажанням, додаткові опції фотофіксації про проходження етапу.
Журнал проходження етапів з приймання
Журнал проходження етапів по відвантаженню
Зважування
Технологічні переваги
Програмний продукт СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом розроблений на новій версії технологічної платформи, яка дозволяє:
- забезпечити високу надійність, продуктивність і масштабованість системи;
- організувати роботу з системою через Інтернет, в режимі тонкого клієнта або веб-клієнта (через звичайний інтернет-браузер), в тому числі в «хмарному» режимі;
- створювати мобільні робочі місця з використанням планшетів і смартфонів;
- налаштовувати інтерфейс для конкретного користувача або групи користувачів з урахуванням ролі користувача, його прав доступу і індивідуальних налаштувань.