СофтІнформ: Управління елеватором для України
«Софтінформ: Управління елеватором для України» – галузеве рішення створене на базі типової конфігурації «Бухгалтерія».
Рішення призначене для автоматизації кількісно-якісного, регламентованого обліку та системи фінансового моніторингу на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.
Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Кількісно-якісний облік ведеться у відповідності з галузевими інструкціями і стандартами.
Система дозволяє звести до мінімуму помилки людського фактора на елеваторі, а також прискорити роботу за рахунок зручного інтерфейсу і автоматичних обробок.
Головне призначення системи
- організувати роботу підприємства, відповідно до чинного законодавства в питаннях обороту зерна;
- налагодити контроль за зловживання в частині обліку руху зерна та зерно продуктів;
- зробити прозорим облік зерна, що знаходиться на зберіганні і надавати всю необхідну звітність поклажодавцю;
- надати керівництву найбільш повну та якісну інформацію про діяльність його підприємства;
- контроль дебіторської заборгованості, використання і товарно-матеріальних цінностей;
Функціональні можливості рішення Софтінформ: Управління елеватором для України
На додаток до функціонала типового рішення «Бухгалтерія 8 для України», програмний продукт «Управління елеватором для України» містить функції, зумовлені особливостями ведення виробничої діяльності на хлібоприймальних підприємствах України, а також особливостями кількісно-якісного бухгалтерського обліку та системи контролю за використанням грошей .
Реалізовано кількісно-якісний облік зерна. При розробці рішення «Управління елеватором для України» були враховані вимоги наступних нормативних документів:
- Закон України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (№ 37-IV від 4 липня 2002 року);
Наказ Міністерства аграрної політики України від 15 червня 2004 №228 «Про затвердження Технічного регламенту зернового складу» - Інструкція про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах (Наказ Мінагрополітики 13.10.2008 № 661)
- Порядок сертифікації послуг зернових складів на відповідність існуючим правилам і технічним вимогам зберігання зерна та продуктів його переробки, затверджений наказом Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку №2 від 15 липня 2004 року.
- Наказ Міністерства Аграрної Політики України №198 27 червня 2003 «Про затвердження Положення про обіг складських документів на зерно»
Кількісно-якісний облік: конфігурація поставляється з підсистемою автоматизації виробничих процесів. В поставку включені налаштування основних процесів елеватора, пов’язані з ввезенням, вивезенням, переміщенням і підробкою зерна.
Інтеграція з іншими програмними комплексами та електронними пристроями: в рамках конфігурації реалізовані механізми зв’язку з програмою державного підприємства «Держреєстри України» – «ЕРЗС-реєстратор», використовуваними на підприємствах для реєстрації складських квитанцій. Реалізована можливість взаємодії з електронними вагами (автомобільними, залізничними і бункерних).
Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів України. Забезпечено виконання завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства – від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.
Бюджетування. Окремим розділом в конфігурації реалізований механізм контролю за грошовими коштами відповідно до затверджених статей бюджету, а також контролю за його виконанням з різною періодичністю в залежності від фінансового плану підприємства.
Повну інформацію про «Софтінформ: Управління елеватором для України» Ви можете прочитати на сайті www.elevator.com.ua
СофтІнформ: Управління елеватором для України